Soczewki dwutygodniowe 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją zakupu soczewek dwutygodniowych, które zapewniają odpowiednie nawilżenie oczu i wysoki komfort widzenia nawet po kilkunastu godzinach użytkowania. Zostały one wyposażone w filtr UV, które zabezpiecza oczy przed szkodliwym oddziaływaniem promieniem słonecznych. Zamówienia na wszystkie rodzaje soczewek kontaktowych mogą Państwo składać za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Znaleziono 6 produktów.
74,06 zł
Czas dostawy: 1-3 dni robocze

Soczewki nr firmy Johnson&Johnson, które charakteryzują się między innymi wysoką przepuszczalnością tlenu oraz wysokim poziomem nawilżenia. 

148,14 zł
Czas dostawy: około 5-7 dni roboczych

Soczewki nr firmy Johnson&Johnson, charakteryzują się między innymi wysoką przepuszczalnością tlenu oraz wysokim poziomem nawilżenia.

284,25 zł
Czas dostawy: około 5-7 dni roboczych

Soczewki nr 1 firmy Johnson&Johnson, które cechują się między innymi wysoką przepuszczalnością tlenu oraz wysokim poziomem nawilżenia.

97,21 zł
Czas dostawy: problem z dostępnością wybranych wartości korekcyjnych, nieokreślony czas dostawy

Toryczne soczewki kontaktowe wykonane z materiału Senofilcon A, który świetnie łączy zalety materiałów silikonowo- hydrożelowych oraz hydrożelowych.

65,73 zł
Czas dostawy: 1-3 dni robocze

Dwutygodniowe soczewki kontaktowe, które cechują się wysokim poziomem nawilżenia oraz przepuszczalności tlenowej.

92,58 zł
Czas dostawy: około 5-7 dni roboczych

Poznaj NOWOŚĆ - ACUVUE® with Transitions™- pierwszą taką soczewkę kontaktową, która z łatwością dostosowuje się do zmiennych warunków oświetlenia. 

Pokazano 1 - 6z 6 przedmiotów