Soczewki Clariti 

Dla krótkowidzów lub dalekowidzów. W astygmatyzmie lub prezbiopii. Wykorzystaj zalety zdrowotne jednodniowych silikonowo-hydrożelowych soczewek kontaktowych.

Soczewki CooperVision clariti® 1 day należą do pierwszej i jedynej na świecie rodziny jednodniowych soczewek silikonowo-hydrożelowych. Soczewki silikonowo-hydrożelowe stanowią zdrowszą alternatywę dla jednodniowych soczewek hydrożelowych, ponieważ pozwalają na większy przepływ tlenu do rogówki niż soczewki z hydrożelu.
 
Dzięki hydrożelowi silikonowemu powstaje soczewka charakteryzująca się wysoką „oddychalnością”, co sprzyja zachowaniu bardziej białych, wyrazistych i zdrowszych oczu. Bez względu na to czy jesteś krótkowidzem lub dalekowidzem, czy masz astygmatyzm lub prezbiopię - soczewka clariti 1 day stanowi dla Ciebie rozwiązanie.

Wszystkie soczewki clariti 1 day charakteryzują się wysoką zawartością wody - kluczowym czynnikiem dla zachowania komfortu. Jest to możliwe dzięki technologii WetLoc™. Dzięki procesowi WetLoc™ stworzono soczewkę, która w sposób naturalny przyciąga i wiąże cząsteczki wody na swojej powierzchni, tak aby Twoje oczy mogły pozostać nawilżone, zapewniając Ci komfort na cały dzień.
 

Znaleziono 5 produktów.
79,62 zł
Czas dostawy: do 7 dni

Jedyna w swoim rodzaju soczewka dla osób z astygmatyzmem. Zdrowsza metoda korekcji astygmatyzmu za pomocą jednodniowych soczewek silikonowo-hydrożelowych wyprodukowanych w technologii WetLoc™.

66,66 zł
Czas dostawy: do 7 dni

Dla krótkowidzów lub dalekowidzów. Wykorzystaj zalety zdrowotne jednodniowych silikonowo-hydrożelowych soczewek kontaktowych.

61,10 zł
Czas dostawy: do 7 dni

Zdrowsza metoda korekcji prezbiopii za pomocą jednodniowych soczewek silikonowo-hydrożelowych wyprodukowanych w technologii WetLoc™.

37,03 zł
Czas dostawy: do 7 dni

Miesięczne soczewki silikonowo-hydrożelowe dla krótkowidzów i dalekowidzów.

68,51 zł
Czas dostawy: do 7 dni

Miesięczne soczewki silikonowo-hydrożelowe dla osób z astygmatyzmem.

Pokazano 1 - 5z 5 przedmiotów