Soczewki jednodniowe 

Soczewki jednodniowe cieszą się uznaniem wśród coraz większej grupy Klientów. Specjalny system nawilżania zapewnia dobrą widoczność i maksymalny komfort noszenia. Jedna para wystarcza na kilkanaście godzin użytkowania.

Takie jednorazowe soczewki doskonale sprawdzają się w sytuacjach, w których nie chcemy lub nie możemy nosić tradycyjnych okularów, np. podczas pływania czy uprawiania innych sportów. Wówczas zakładamy je, a po zakończonym treningu zdejmujemy i wyrzucamy do kosza. Nie wymagają codziennego czyszczenia i dezynfekcji, tak jak soczewki miesięczne czy kwartalne.

Znaleziono 36 produktów.
87,03 zł

Jednodniowa progresywna soczewka firmy Johnson & Johnson.

86,10 zł

Jeżeli szukasz jednodniowej soczewki kontaktowej, która będzie w stanie nadążać za aktywnym i wymagającym stylem życia, który prowadzisz,ACUVUE OASYS® 1-Day z technologią Hydraluxe™ (Technologią Zintegrowanej Łzy) mogą być najlepszym wyborem dla Ciebie.

257,40 zł

Jeżeli szukasz jednodniowej soczewki kontaktowej, która będzie w stanie nadążać za aktywnym i wymagającym stylem życia, który prowadzisz,ACUVUE OASYS® 1-Day z technologią Hydraluxe™ (Technologią Zintegrowanej Łzy)mogą być najlepszym wyborem dla Ciebie

125,92 zł

1Day Moist Multifocal to soczewka jednodniowa progresywna.

66,66 zł
Czas dostawy: do 7 dni

Dla krótkowidzów lub dalekowidzów. Wykorzystaj zalety zdrowotne jednodniowych silikonowo-hydrożelowych soczewek kontaktowych.

79,62 zł
Czas dostawy: do 7 dni

Jedyna w swoim rodzaju soczewka dla osób z astygmatyzmem. Zdrowsza metoda korekcji astygmatyzmu za pomocą jednodniowych soczewek silikonowo-hydrożelowych wyprodukowanych w technologii WetLoc™.

99,99 zł
Czas dostawy: do 7 dni

323,14 zł
Czas dostawy: do 14 dni

188,88 zł
Czas dostawy: do 7 dni

Doskonałe jednodniowe soczewki silikonowo-hydrożelowe

Pokazano 25 - 36z 36 przedmiotów