O nas

Firma:

Zakład Optyczny Witold Siejka-Domański

45-065 Opole, ul. Reymonta 8a

tel./faks: +48 504 805 802

e-mail: sklep@abcsoczewki.pl

 

Rodzina Siejka od ponad 28 lat zajmuje się świadczeniem usług w zakresie optyki, okulistyki i optometrii. Dzisiaj to już dwa pokolenia naszej rodziny oraz kilkudziesięciu współpracowników zaangażowanych jest w rozbudowę wachlarza oferowanych usług. Idąc z duchem czasu, mając na względzie potrzeby naszych klientów, wychodzimy z nową inicjatywą sprzedaży internetowej.

Sklep internetowy abcsoczewki.pl  powstał w trosce o ułatwienie dostępu dla naszych klientów do usług z zakresu kontaktologii. Z całą pewnością inicjatywa ta jest dla nas wszystkich dużym wyzwaniem, ale zdajemy sobie sprawę, że stosowanie nowoczesnych technologii w dzisiejszych czasach nie jest już przejawem ekstrawagancji, lecz oznaką kreatywności firmy, jej  innowacyjności oraz rozwoju.    

Takimi staraliśmy się być od zarania naszej działalności. Rozwój techniki kreuje nowe oczekiwania, a my coraz sprawniej staramy się dopasowywać naszą ofertę do zmieniających się wymagań i potrzeb.

Oferta sklepu internetowego obejmuje całą gamę soczewek kontaktowych przeznaczonych do krótkiego, jak i długiego użytkowania – od soczewek jednodniowych, poprzez dwutygodniowe czy miesięczne, aż po soczewki kwartalne i półroczne. Uzupełnieniem asortymentu płyny do soczewek kontaktowych i twardych, krople do oczu oraz tabletki.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji zakupu soczewek kontaktowych i akcesoriów poprzez Internet. Prosimy o uwagi, sugestie i propozycje dotyczące rozwoju tej części naszej działalności w celu podnoszenia poziomu naszego e-serwisu.