Biofinity XR 3 szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 69 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 69 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,69 zł.


69,43 zł

Nowy produkt

Doskonałe miesięczne, silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe o poszerzonym zakresie mocy. Wykonane w technologii Aquaform® dla wyjątkowego komfortu.

Dodaj do porównania

Arkusz danych

Typ Soczewki sferyczne
Kategoria Soczewki miesięczne
Tryb noszenia ciągłe – przeznaczone do noszenia nawet przez 30 dni
Ilość sztuk w opakowaniu 3 sztuki
Moc (Sfera) -20,00 - +15,00
Krzywizna 8,6
Średnica 14,0
Uwodnienie 48 %
Transmisyjność tlenu 128 Dk/t (-3,00D)
Materiał silikonowo-hydrożelowe

Więcej informacji

W SKRÓCIE
  • Miesięczny tryb wymiany
  • Dzięki technologii Aquaform® soczewki pozostają nawilżone i komfortowe
  • Wysoki dopływ tlenu do oczu
  • Naturalnie zwilżalne, aby ograniczyć konieczność stosowania kropli nawilżających

     Czy masz dużą krótkowzroczność lub dużą nadwzroczność, która sprawia, że trudno znaleźć odpowiednie dla Ciebie soczewki kontaktowe? Jeśli tak, sferyczne soczewki Biofinity® XR (poszerzony zakres mocy) firmy CooperVision mogą okazać się dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Soczewki Biofinity XR zostały zaprojektowane z myślą o dużych wadach wzroku.

     Dzięki unikalnej technologii Aquaform®, soczewki Biofinity XR zapewniają duży dopływ tlenu do oczu. W związku z tym, że rogówka nie posiada naczyń krwionośnych, większość tlenu dostaje się do oka z powietrza. Dlatego materiał soczewek Biofinity został specjalnie zaprojektowany, aby miał właściwości pozwalające na przepływ dużych ilości tlenu. Dodatkowo soczewki Biofinity XR są naturalnie zwilżalne i nie wysychają w czasie noszenia. Zakładając codziennie Biofinity XR będziesz się cieszyć jednocześnie znakomitym widzeniem, komfortem noszenia i białymi, zdrowymi oczami. Nie zadowalaj się przeciętnymi soczewkami kontaktowymi. Wymagaj komfortu soczewek Biofinity XR.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.