Clariti 1 Day Multifocal 30 szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 109 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 109 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,09 zł.


109,25 zł

Nowy produkt

Jednodniowe soczewki kontaktowe progresywne przeznaczone do korekcji prezbiopii (starczowzroczności). Wykonane z materiału silikonowo- hydrożelowego.

Dodaj do porównania

Arkusz danych

Typ Soczewki progresywne
Kategoria Soczewki jednodniowe
Tryb noszenia dzienne – noszone przez 6-14 godzin w ciągu doby
Ilość sztuk w opakowaniu 30 sztuk
Moc (Sfera) -6 do +5
Addycja 0 do +3.00 / LOW [do 2,25], HIGH [2,25 - 3]
Krzywizna 8.6
Średnica 14,1
Uwodnienie 56 %
Transmisyjność tlenu 86 Dk/t (-3.00D)
Materiał silikonowo-hydrożelowe

Więcej informacji

Soczewki dla osób potrzebujących innej korekcji do dali i innej do obserwacji odległości bliskich. Używane zamiast okularów do czytania w sytuacjach, gdy okulary są niewygodne w użyciu.

Są to jedne z najzdrowszych dla oczu soczewek jednodniowych. Posiadają filtry UVA i UVB, dzięki czemu zapobiegają powstawaniu zaćmy, skrzydlika i chorób siatkówki. Są wykonane z nowoczesnego materiału silikonowo-hydrożelowego. Charakteryzuje się on wysoką przepuszczalnością tlenu przez soczewkę (na poziomie 98%). Dzięki temu oczy są dłużej wypoczęte i świeże.

Soczewki Clariti są produkowane w technologii WetLoc™, dzięki czemu soczewka wiąże cząsteczki wody na swojej powierzchni. Nawilżenie oczu w tych soczewkach utrzymuje się przez wiele godzin.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.