Biofinity Energys 3 szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 60 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 60 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.


60,18 zł

Nowy produkt

Soczewki kontaktowe z systemem optycznym Digital Zone Optics™ stworzone dla osób żyjących w cyfrowym świecie. Soczewki wykonane w technologii Aquaform® dla wyjątkowego komfortu.

Dodaj do porównania

Arkusz danych

Typ Soczewki sferyczne
Kategoria Soczewki miesięczne
Tryb noszenia „elastyczne”– noszone przez kilka dni bez przerwy (najczęściej nie dłużej niż tydzień)
Ilość sztuk w opakowaniu 3 sztuki
Moc (Sfera) -12,00 do +8,00
Krzywizna 8.6
Średnica 14.0
Uwodnienie 48 %
Transmisyjność tlenu 160 Dk/t (-3.00D)
Materiał silikonowo-hydrożelowe

Więcej informacji

W SKRÓCIE
  • Przełom w technologii soczewek kontaktowych
  • System optyczny Digital Zone Optics™ pomaga przeciwdziałać zmęczeniu wzroku spowodowanemu patrzeniem na monitory urządzeń cyfrowych z bliskiej odległości
  • Pomaga on także widzieć ostro oraz przerzucać wzrok z monitorów urządzeń cyfrowych na odległości dalekie bez wysiłku
  • Technologia Aquaform® przyciąga i wiąże wodę w materiale soczewki utrzymując jej nawilżenie – dzięki temu naturalnemu nawilżeniu oczy są mniej suche
  • Miesięczne soczewki kontaktowe

     Korzystanie z urządzeń cyfrowych takich jak smartfony, tablety i komputery to dzisiaj konieczność, ale może być męczące dla oczu. Przerzucanie wzroku z monitorów na odległości dalekie i z powrotem przez cały dzień może nadwyrężyć oczy – i prowadzić do zmęczenia, suchości oraz zaczerwienienia.

     Unikalny system optyczny oraz materiał soczewek Biofinity Energys™ zostały stworzone specjalnie z myślą o użytkownikach żyjących w cyfrowym świecie. Obie te innowacje pomagają przeciwdziałać zmęczeniu oraz suchości oczu spowodowanym nadmiernym korzystaniem z urządzeń cyfrowych.

     System optyczny Digital Zone Optics™ to ulepszony system optyczny pomagający przeciwdziałać zmęczeniu oczu spowodowanemu patrzeniem na monitory urządzeń cyfrowych z bliskiej odległości.

     Technologia Aquaform® wiąże wodę w materiale soczewki i sprawia, że zachowuje ona elastyczność, dzięki czemu jest bardziej komfortowa w noszeniu. To naturalne zwilżanie pomaga zapobiegać suchości oczu, nawet gdy częstość mrugania zmniejszy się, na przykład w trakcie patrzenia na monitor.

Soczewki te występują również pod nazwą: Ultraflex Motion

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.