Biofinity XR Toric 3 szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 171 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 171 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,71 zł.


171,29 zł

Nowy produkt

Miesięczne silikonowo- hydrożelowe soczewki kontaktowe dla osób z wysokim astygmatyzmem. Wykonane w technologii Aquaform® dla wyjątkowego komfortu.

Dodaj do porównania

Arkusz danych

Typ Soczewki toryczne
Kategoria Soczewki miesięczne
Tryb noszenia ciągłe – przeznaczone do noszenia nawet przez 30 dni
Ilość sztuk w opakowaniu 3 sztuki
Krzywizna 8,7
Materiał silikonowo-hydrożelowe

Więcej informacji

W SKRÓCIE
  • Dopasowanie do oczu - stabilna soczewka z ograniczoną rotacją na oku* zapewnia ostrzejsze widzenie
  • Łatwe zakładanie i szybka stabilizacja soczewki. Soczewka stabilizuje się na oku w bardzo krótkim czasie.*
  • Dzięki technologii Aquaform® soczewki pozostają nawilżone i komfortowe
  • Wysoki dopływ tlenu do oczu
  • Gładka powierzchnia zapewnia komfort. Z każdym mrugnięciem, Twoja powieka styka się z gładką, odporną na osady powierzchnią.*
  • Naturalnie zwilżalne, aby ograniczyć konieczność stosowania kropli nawilżających

     Jeśli nigdy nie mogłeś nosić soczewek kontaktowych ze względu na wysoką wadę wzroku lub powróciłeś do noszenia okularów w celu korekcji astygmatyzmu, wypróbuj soczewki Biofinity® XR toric.

Biofinity XR toric łączą zdrowotne zalety soczewek silikonowo- hydrożelowych z technologią Aquaform®, aby dostarczyć więcej tlenu i lepiej nawilżać Twoje oczy.

  • Wyjątkowa tlenowa przepuszczalność. Tlen przenika swobodnie przez materiał silikonowo- hydrożelowy zapewniając białe, zdrowsze oczy.
  • Naturalnie zwilżalne. Przełomowa technologia umożliwia produkcję soczewek, które prawie w połowie składają się z wody. Woda jest zatrzymywana w soczewkach, dzięki czemu pozostają nawilżone i komfortowe.
  • Miękkie i elastyczne. Soczewki Biofinity są miękkie i elastyczne oraz wyjątkowo komfortowe dzięki zaokrąglonym krawędziom.

     Dzięki unikalnej technologii Aquaform®, soczewki Biofinity XR toric zapewniają duży dopływ tlenu do oczu. W związku z tym, że rogówka nie posiada naczyń krwionośnych, większość tlenu dostaje się do oka z powietrza. Dlatego materiał soczewek Biofinity XR toric został specjalnie zaprojektowany, aby miał właściwości pozwalające na przepływ dużych ilości tlenu. Dodatkowo soczewki Biofinity XR toric są naturalnie zwilżalne i nie wysychają w czasie noszenia. Zakładając codziennie Biofinity XR toric będziesz się cieszyć jednocześnie znakomitym widzeniem, komfortem noszenia i białymi, zdrowymi oczami. Nie zadowalaj się przeciętnymi soczewkami kontaktowymi. Wymagaj komfortu soczewek Biofinity toric.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.