Proclear Multifocal XR typ D 3 szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 175 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 175 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,75 zł.


175,92 zł

Nowy produkt

Progresywna soczewka typu "D" dla oka dominującego.

Dodaj do porównania

Arkusz danych

Typ Soczewki progresywne
Kategoria Soczewki miesięczne
Tryb noszenia ciągłe – przeznaczone do noszenia nawet przez 30 dni
Ilość sztuk w opakowaniu 3 sztuki
Moc (Sfera) +20 do -20
Addycja +1,00 do +4,00 [co 0,5D]
Krzywizna 8,7
Średnica 14,4
Uwodnienie 62 %
Transmisyjność tlenu 21,3 Dk/t (-3,00D)
Materiał hydrożelowe

Więcej informacji

Wieloogniskowe soczewki Proclear Multifocal XR z wykorzystaniem technologii, która polega na połączeniu konstrukcji sferycznej i asferycznej z optymalną wielkością stref optycznych, czego rezultatem jest soczewka typu „D” dla oka dominującego oraz soczewka typu „N” dla oka niedominującego (produkt pod nazwą Proclear Multifocal XR typ N)

Soczewki Proclear Multifocal XR to miesięczne soczewki progresywne dostępne w ofercie CooperVision.

Proclear Multifocal XR to szkła kontaktowe stworzone dla osób z prezbiopią, która pojawia się najczęściej po ukończeniu 40-45 roku życia. W soczewkach wieloogniskowych najważniejsze jest to, aby zapewniały wyraźne widzenie zarówno na odległości dalekie, bliskie, jak i pośrednie. Proclear Multifocal XR cechuje nadzwyczajna jakość widzenia na każdą odległość.

Wykonano je z materiału, który w połączeniu z uwodnieniem na wysokim 62% poziomie sprawia, że soczewki są doskonale nawilżone i elastyczne. Ich użytkownik odczuwa więc najwyższy komfort użytkowania przez cały okres stosowania.

Soczewki Proclear Multifocal XR to idealny wybór dla osób, które cierpią na suchość oka. W soczewkach użyto PC Technology™, czyli wykorzystano materiał, który przyciąga wodę i utrzymuje nawilżenie na stałym, wysokim poziomie.