Biofinity Toric 3 szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 71 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 71 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,71 zł.


71,29 zł

Nowy produkt

Doskonałe miesięczne, silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe dla astygmatyków. Wykonane w technologii Aquaform® dla wyjątkowego komfortu.

Dodaj do porównania

Arkusz danych

Typ Soczewki toryczne
Kategoria Soczewki miesięczne
Tryb noszenia ciągłe – przeznaczone do noszenia nawet przez 30 dni
Ilość sztuk w opakowaniu 3 sztuki
Moc (Sfera) -10,00 do +8,00
Cylinder -0,75 do -2,25
Krzywizna 8,7
Średnica 14,5
Uwodnienie 48%
Transmisyjność tlenu 116 Dk/t (-3,00D)
Materiał silikonowo-hydrożelowe

Więcej informacji

W SKRÓCIE
  • Miesięczny tryb wymiany
  • Wysoki dopływ tlenu do oczu
  • Dzięki technologii Aquaform® soczewki pozostają nawilżone i komfortowe
  • Naturalnie zwilżalne, aby ograniczyć konieczność stosowania kropli nawilżających

     Jeśli cierpisz na astygmatyzm, Twoje widzenie może być zamazane lub zniekształcone podczas patrzenia na obiekty znajdujące się zarówno blisko, jak i daleko. Toryczne soczewki kontaktowe Biofinity® toric służą do korekcji tej wady wzroku.
     W torycznych soczewkach kontaktowych Biofinity wykorzystano Optymalną Geometrię Soczewki Torycznej - wielopłaszczyznową konstrukcję, która zapewnia stabilność, precyzję i komfort. Dzięki soczewce odpowiadającej Twoim indywidualnym potrzebom możesz cieszyć się wyraźnym widzeniem tak w bliży, jak i w dali.

     Dzięki unikalnej technologii Aquaform®, soczewki Biofinity toric zapewniają duży dopływ tlenu do oczu. Ponieważ rogówka nie posiada naczyń krwionośnych, większość tlenu dostaje się do oka z powietrza. Dlatego materiał soczewek Biofinity toric został specjalnie zaprojektowany, aby miał właściwości pozwalające na przepływ dużych ilości tlenu. Dodatkowo soczewki Biofinity toric są naturalnie zwilżalne i nie wysychają w czasie noszenia. Zakładając codziennie Biofinity toric będziesz się cieszyć jednocześnie znakomitym widzeniem, komfortem noszenia i białymi, zdrowymi oczami. Nie zadowalaj się przeciętnymi soczewkami kontaktowymi. Wymagaj komfortu soczewek Biofinity toric.

Soczewki te występują również pod nazwą handlową: UltraFlex Premier Toric.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.