Biofinity Multifocal typ D 3 szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 111 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 111 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,11 zł.


111,10 zł

Nowy produkt

Doskonałe miesięczne silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe dla osób ze starczowzrocznością (prezbiopią). Wykonane w technologii Aquaform® dla wyjątkowego komfortu.

Dodaj do porównania

Arkusz danych

Typ Soczewki progresywne
Kategoria Soczewki miesięczne
Tryb noszenia ciągłe – przeznaczone do noszenia nawet przez 30 dni
Ilość sztuk w opakowaniu 3 sztuki
Moc (Sfera) -10,00 do +6,00
Addycja +1.00 do 2,5 (co 0,5D)
Krzywizna 8,6
Średnica 14,0
Uwodnienie 48 %
Transmisyjność tlenu 142 Dk/t (-3.00D)
Materiał silikonowo-hydrożelowe

Więcej informacji

W SKRÓCIE
  • Ostrość widzenia w bliży, w dali i odległościach pośrednich
  • soczewka typu „D” dla oka niedominującego
  • Miesięczny tryb wymiany
  • Dzięki technologii Aquaform® soczewki pozostają nawilżone i komfortowe
  • Wysoki dopływ tlenu do oczu
  • Naturalnie zwilżalne, aby ograniczyć konieczność stosowania kropli nawilżających

     Po ukończeniu 40-45 roku życia nasze oczy tracą zdolność wyraźnego widzenia przedmiotów znajdujących się blisko - zwłaszcza w warunkach słabego oświetlenia. Ta wada, nazywana prezbiopią (starczowzrocznością) dotyka nas wszystkich. Dzięki technologii Balanced Progressive™ wieloogniskowe soczewki Biofinity® multifocal umożliwiają widzenie przedmiotów znajdujących się blisko, daleko, jak i w odległościach pośrednich, gwarantując ostrość widzenia i komfort.

     Jeśli masz ponad 40 lat, nie musisz sięgać po okulary do czytania albo godzić się na ograniczenia związane z tradycyjnymi dwuogniskowymi soczewkami kontaktowymi. Wypróbuj wieloogniskowe soczewki kontaktowe Biofinity multifocal.

     Dzięki unikalnej technologii Aquaform®, soczewki Biofinity multifocal zapewniają duży dopływ tlenu do oczu. W związku z tym, że rogówka nie posiada naczyń krwionośnych, większość tlenu dostaje się do oka z powietrza. Dlatego materiał soczewek Biofinity multifocal został specjalnie zaprojektowany, aby miał właściwości pozwalające na przepływ dużych ilości tlenu. Dodatkowo soczewki Biofinity multifocal są naturalnie zwilżalne i nie wysychają w czasie noszenia. Zakładając codziennie Biofinity multifocal będziesz się cieszyć jednocześnie znakomitym widzeniem, komfortem noszenia i białymi, zdrowymi oczami. Nie zadowalaj się przeciętnymi soczewkami kontaktowymi. Wymagaj komfortu soczewek Biofinity multifocal.

Dostępne również w wersji Biofinity Multifocal typ N dla oka niedominującego.

Soczewki te występują także pod nazwą handlową: UltraFlex Premier Multifocal.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.