Acuvue Oasys Multifocal 6 szt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 124 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 124 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,24 zł.


124,06 zł

Nowy produkt

Nowa soczewka ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL łączy w sobie trzy wyjątkowe technologie: ZOPTYMALIZOWANĄ STREFĘ OPTYCZNĄ TECHNOLOGIĘ HYBRYDOWEJ TYLNEJ KRZYWIZNY i składnik nawilżający wbudowany w soczewkę, oferując ostre i wyraźne widzenie oraz niezmienną jakość obrazu na wszystkich dystansach, bez względu na wadę refrakcji.

Dodaj do porównania

Arkusz danych

Typ Soczewki progresywne
Kategoria Soczewki 2 tygodniowe
Tryb noszenia dzienne – noszone przez 6-14 godzin w ciągu doby
Ilość sztuk w opakowaniu 6 sztuk
Moc (Sfera) -9,00 do +6,00
Addycja LOW (od +0,75 do +1,50) / HIGH (od +1,75 do +2,50)
Krzywizna 8,4
Średnica 14,3

Więcej informacji

Nowa soczewka ACUVUE® OASYS MULTIFOCAL została opracowana w oparciu o soczewkę 2-tygodniową z rodziny ACUVUE® OASYS, niepokonaną pod względem komfortu w 25 badaniach klinicznych.† Wykorzystano tę samą konstrukcję dostosowaną do wielkości źrenicy (ZOPTYMALIZOWANA STREFA OPTYCZNA) i TECHNOLOGIĘ HYBRYDOWEJ TYLNEJ KRZYWIZNY, które zastosowano również w soczewkach 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL. Oferują one niezmienną jakość widzenia pacjentom korzystającym z małych, średnich i dużych mocy addycji, bez względu na wielkość wady refrakcji, zarówno krótkowzrocznym jak i nadwzrocznym.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Podobne produkty